Kar Temizleme Oyunu Snow Drift Tüm Yönleriyle Burada!

Updated: Sep 25, 2019


snow-drift-oynanış

En iyi Android oyunları oynamak istiyorsan mart ayının en iyi simülasyon oyunları arasında yer alan kar temizleme oyunu Snow Drift oynanışı ve diğer yönleriyle burada, hemen oku!


SayGames tarafından geliştirilen Snow Drift, 2019 Mart ayının en iyi Android oyunları arasında yer aldı. Androidliste’nin sıralamasında ilk 5’te. Bu oyunla ilgili detaylı bilgiler yazımızda.


Android oyun dünyasına hızlı giren Snow Drift bir milyondan fazla indirilmiş durumda. Minimal grafikleri ve kolay oynanışıyla dikkatleri üzerinde çekiyor.


Snow Drift Oyunu Genel Bakış


Snow Drift, bir kar temizleme oyunu ancak bu kez bir kar küreme aracı yok. Bunun yerine birbirinden farklı araba modelleriyle karları temizleyeceksin. Sınırlı bir alana yayılmış olan kar kümelerini yanlama yani drift yaparak küreyeceksin.


Seviyeler 3 veya 4 aşamadan oluşuyor. Giderek artan zorluk kimi zaman tekrarlayıcı olabiliyor. Seviye sonlarında topladığın paralar ile yeni arabaların kilidini açabilirsin.


snow-drift-oynanış

5 günlük oyuna girişin boyunca hem para hem de yeni bir araba da kazanacaksın. Reklam izleyerek arabalarını yükseltebilirsin. Ayrıca kaza yaptığında seviyenin ilk basamağına geri dönmek istemiyorsan kaldığın yerden devam etmek için reklam izleyebilirsin.


Tek düzeliği aşmak adına belirli aralıklarla challenge yani zorlu görevler de var. Bu tür görevlerde 5 hakkın var ve çılgın pistlerde bu kez farklı nesneleri temizleyeceksin. Üstelik daha fazla para kazanman mümkün. Kendine meydan okuman için büyük fırsat.


snow-drift-oynanış

Oyunun arayüzü İngilizce ancak oldukça basit ve anlaşılır bir menüye sahip. Kontroller ise gayet basit. Sadece arabayı sağa veya sola döndüreceksin. Bunun için ekranda gözüken Turn Right, Turn Left tuşlarını yani ekranın sağ veya sol tarafına dokunabilirsin.


Grafikler minimal düzeyde, canlı renkler oldukça net ve parlak. Ses efektleri, müzik ve oyunla uyumlu ancak kapatarak daha fazla konsantre olabilirsin.


Snow Drift Oyunu Değerlendirme


Oynanış ve basit oyun mantığı ile boş zamanını değerlendirmek isteyen simülasyon ve arcade türdeki oyun severlere hitap ediyor. Bağımlısı olabilir ya da tekrar eden seviyelerden dolayı sıkabilirsin.
Oyunu satın alıp reklamları kapatabilirsin. Oyun turları arasında ve oyunun altında reklam bandı gösteriliyor. Reklamlar biraz can sıkıcı olabilir, bazen de reklamları kullanarak ek para veya can kazanabilirsin. Reklamlardan bir nebze kurtulmak için cihazındaki tüm İnternet bağlantısını kesip oynayabilirsin.


Snow Drift oynanış açısından kolaylığı ve düşük sistemli telefonlarda rahatça çalışabilmesi onu gözde oyunlardan biri haline getirdiği kesin. Hemen Snow Drift indir ve oyna!


Keyifli oyunlar, bir dahaki yazıda görüşmek üzere.


35 views0 comments