Run Race 3D Kim Tutar Seni?

Updated: May 27, 2019


run-race-3d

Android’de spor oyunları seviyor musun? Parkur heyecanını bir mobil oyun ile yaşamak ister misin? İşte koşmaktan yorulmayacağın Run Race 3D burada!


Minimal çizgileriyle arcade oyunlar, mobil cihazlarda popülerliğini hiç kaybetmiyor. Özellikle konu spor oyunları ise heyecan dolu bir oyundan yani Run Race 3D’den bahsedeceğim, okumaya devam et!


Tüm Yönleriyle Run Race 3D


Good Job Games tarafından geliştirilen Run Race 3D, 50 milyonun üzerinde indirilmiş durumda. Nisan ayının en iyi Android oyunları arasında sayılan oyun popülaritesini koruyor.

Run Race 3D’de özelleştirebileceğin karakter ile çeşitli parkurlarda 4 kişi ile yarışacaksın. Seviye atlayabilmek için yarışlarda daima birinci olmalısın. Aksi takdirde aynı seviyede ve haritada yarışmaya devam edeceksin.


run-race-3d

Seviyelerde, genelde üç aşama bulunuyor. Seviyeyi tamamlamak için her üç aşamada da birinci olmalısın. Bir aşamadaki koşu genelde 3 tur üzerine kurulu.


Oyun kontrolleri basit, tıklama oyunları tarzında. Tıklayarak karakterin koşmasını, zıplamasını, kaymasını ve tırmanmasını sağlayacaksın.


Grafikler, canlı renklere sahip. Parkur rengi değişiyor. Koşucunun görünümünü özelleştirebilirsin..


Run Race 3D Değerlendirme


Bir Türk firması tarafından geliştirilen oyun keyifli bir oynanışa sahip. Kimi zaman seviyeler oldukça zorlayıcı olabiliyor. Ancak kaybettiğinde başa dönmek seni biraz yorabilir. Parkurlardaki kısa yolları keşfedip kullanabilirsin.


Karakterin koşacağı yön bazen zıplamalar sonrası değişebiliyor bu da zaman kayıplarına haliyle yenilmene neden olabilir. Yarış esasında birinci ise başında bir taç belirecek, elenme durumun varsa bir kuru kafa göreceksin.run-race-3d


Karakterini, Ironman gibi süper kahramanlar veya renkli formalar şeklinde yeni kaplamalar ile özelleştirmek için para toplamalısın. Karakterinin vücut yapısını ve yarış sonrası sevinç gösterisinde kullanabileceği dansları da (Gamgam style, break dance gibi) seçebiliyorsun. Göze hoş gelen görselliğin yanı sıra özelleştirme seçenekleri ve animasyonlar oyuna ayrı bir keyif katıyor.


Oyunda herhangi bir oyun müziği veya ses efekti bulunmuyor. Oyunları sessiz oynayanlar için ideal olabilir ancak oyunun eksik yönlerinden biri.


Arayüz yarı İngilizce yarı Türkçe ancak kafa karışıklığına sebep verecek türden değil.

Oyunun gelir kaynağı reklamlar olduğu için sıkça reklam gösteriliyor. Oyunun altında sürekli bir reklam bantı var. Reklamları kapatmak için uygulamayı satın alabilir ya da cihazının İnternet bağlantısını tamamen kesebilirsin. Bu durum bazı kullanıcıları pek de mutlu etmeyecek.

Oyunu indirmeden önce yukarıdaki oyun videosunu izleyip oyun hakkında fikir edinebilirsin. 2019 Mart ayının en iyi Android oyunları arasında yer alan Light it Up oyunu hakkındaki incelemeye de göz atabilirsin. Run Race 3D indir ve heyecanlı bir yarışa katıl.

13 views0 comments